Anasayfa Haber Kuveyt Türk, Londra’da Sibos Fuarına Katıldı

Kuveyt Türk, Londra’da Sibos Fuarına Katıldı

by

Kuveyt Türk, 23-26 Eylül’de Londra’da düzenlenen Sibos Fuarı’nda; muhabir bankaları ve uluslararası finans dünyasını, dış ticaret ve hazine başta olmak üzere çeşitli alanlardaki ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirdi.

Kuveyt Türk, bankacılık ve finansal teknoloji alanında dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Sibos’a katıldı. Banka fuarda, muhabir bankalarına ve uluslararası finans dünyasına, dış ticaret ve hazine başta olmak üzere çeşitli alanlardaki ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Etkinliğe Kuveyt Türk, bu yıl ana ortağı Kuwait Finance House’un (KFH) yanı sıra Kuveyt Türk Bahreyn Şubesi, yüzde 100 iştirakliğini üstlendiği Almanya merkezli KT Bank AG ile yazılım ürünleri geliştiren Architecht Teknoloji ile birlikte yer aldı.

Musiki Dinletisi Gerçekleştirildi

Kuveyt Türk, Sibos’ta ürün ve hizmetlerinin tanıtımının yanı özel bir etkinliğe de imza attı. Kuveyt Türk musiki ekibi, Sibos fuar alanında ney dinletisi gerçekleştirdi.

Yunus Emre’den Ömer Faruk Tekbilek’e uzanan isimlerin beş eserini ustalıkla icra eden Kuveyt Türk ekibi, fuar için dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların beğenisini kazandı.

Kaynak: https://katilimfinansdergisi.com.tr/kuveyt-turk-londrada-sibos-fuarina-katildi/

Benzer Yazılar

Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz