Aşağıdaki takvimde İslam İktisadı alanındaki çeşitli etkinlikleri görebilir, ilgili etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Serathon-in Sermaye Piyasası Yazılım Maratonu

Ekim 25, 2019 @ 00:00 - Ekim 27, 2019 @ 00:00

Türkiye’nin ilk sermaye piyasası yazılım etkinliği için geri sayım başladı.
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) eş güdümüyle Türkiye’de sermaye piyasaları alanında yapılacak ilk hackathon olan “Serathon-in Sermaye Piyasası Yazılım Maratonu”na başvuru için geri sayım başladı.
TSPB açıklamasına göre, sermaye piyasası kurum ve ürünleri hakkında farkındalık oluşturmak, yazılım sektörünün bu alana yönelmesini sağlamak amacıyla çok sayıda paydaşın desteği ile Türkiye’de sermaye piyasasında düzenlenecek ilk hackathon olan “Serathon-in Sermaye Piyasası Yazılım Maratonu”, 25-27 Ekim’de Workinton, Levent 199’da gerçekleştirilecek.
İsmi, içeriği ve ödülleri ile tamamen odak noktasının “sermaye piyasası” olduğu Serathon-in’e başvurular, 10 Ekim’de sona eriyor.
Daha önce sermaye piyasalarıyla tanışmayan yazılım profesyonellerini, FinTech şirketlerini ve yatırımlarını sermaye piyasasına yönlendirme amacıyla düzenlenen Serathon-inde, yeni teknolojilerle sermaye piyasalarının geleceğini şekillendirmeye katkı sağlanması da hedefleniyor.
Borsa İstanbul A.Ş’nin proje ortağı olduğu Serathon-in etkinliğinin destekçileri arasında, Takas İstanbul, Merkezi Kayıt İstanbul, A1 Capital, Beycon, Burger King, Garanti Yatırım, Gedik Yatırım, Habitat Derneği, iDealData, IEEE Türkiye Öğrenci Kolları, İnfina Yazılım, investing.com, Matriks, Optimus Yazılım, Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu, Sevent, Shift Delete, Tradesoft, Workinton ve Anadolu Ajansı yer alıyor.

Başvurmak için ise herhangi bir ücret ödenmiyor

Serathon-in’e başvurmak isteyenlerin, “www.serathonin.org.tr” sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.
Sermaye piyasasına ilgi duyan herkesin katılımına açık olan yarışmaya başvurmak için ise herhangi bir ücret ödenmiyor.

Kaynak: https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/finans/-tspb-sermaye-piyasasi-yazilim-maratonuna-basvurular-basladi/652770

Detaylar

Başlangıç:
Ekim 25, 2019 @ 00:00
Bitiş:
Ekim 27, 2019 @ 00:00
Etkinlik Kategori:
Website:
https://twitter.com/Serathon_in

Organizatör

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği

Mekan

Workinton, Levent 199
İstanbul, + Google Haritalar
Website:
https://twitter.com/Serathon_in

Sitemizde yayımlanan etkinlik haberleri duyuru maksatlıdır. Etkinlik içerikleri ile ilgili sitemizin herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır.

    Mail Bültenimize Abone Olun