Anasayfa Etkinlik Türk Fintek Şirketleri ve Katılım Bankaları Uluslararası Yatırımcılarla Buluşuyor

Türk Fintek Şirketleri ve Katılım Bankaları Uluslararası Yatırımcılarla Buluşuyor

by

T.C. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi koordinasyonunda, ülkemizin fintek ve katılım finans ekosistemlerinin yurt dışı yatırımcılara tanıtılması amacıyla düzenlenen webinar serisinin ilki Katar Finans Merkezi iş birliğiyle, 23-24 Şubat 2022 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Türkiye’de fintek ve katılım finans ekosistemlerinin geliştirilmesinin stratejik öncüsü konumunda olan Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi (CBFO)’nin Katar Finans Merkeziyle ortaklaşa düzenleyeceği “FinTech and Digital Participation Banking: Turkish Solutions and Opportunities in Qatar” başlıklı webinar, 23-24 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. Çevrim içi ortamda düzenlenecek etkinlikle, ülkemizin Katar ile olan stratejik iş birliğinin gelişimine katkıda bulunulması amaçlanıyor.

Türkiye Katılım Bankaları BirliğiKatar Kalkınma Bankası ve Katar Fintek Hub’dan da temsilcilerin katılacağı webinarda, farklı odaklardan 20 Türk fintek şirketi finans sektörünün geleceğine dair projelerini tanıtırken, Türkiye’den 3 katılım bankası da müşteri deneyimini geliştirmeye yönelik yenilikçi dijital çözümlerini izleyicilere sunacak.

İlerleyen dönemde farklı ülkelerde de yapılması planlanan webinarlarla, ülkemizin fintek ve katılım finans ekosistemlerinin uluslararasılaşmasına önemli bir katkıda bulunulması hedefleniyor.

Başta fintek şirketleri, katılım finans kuruluşları, yatırımcılar, akademisyenler ve kamu kurumları olmak üzere farklı sektörlerden geniş bir izleyici kitlesine hitap edecek webinara, aşağıdaki bağlantı linkinden kayıt yapılabiliyor.

Webinara kayıt için tıklayınız.

*Etkinlik dili İngilizce’dir. Programda belirtilen saatler UTC+3 (Doha/İstanbul) zamanına göredir.

PROGRAM:

Kaynak: Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi

Benzer Yazılar

Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz

    Mail Bültenimize Abone Olun