Anasayfa Etkinlik İslam İktisadı Atölyesi Kayıtları Devam Ediyor!

İslam İktisadı Atölyesi Kayıtları Devam Ediyor!

by

İstanbul Medeniyet Üniversitesi İlim ve Medeniyet Topluluğu’nun her yıl gerçekleştirdiği İlim ve Medeniyet Atölyeleri yeni dönem kayıtlarını almaya başladı. 2021-2022 eğitim-öğretim yılı Güz ve Bahar Dönemlerinde gerçekleştirilecek atölyeler pandemi şartlarına uygun bir şekilde çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda ilk defa İslam İktisadı Atölyesi de kayıt almaya başladı. İslam İktisadı Atölyesi İstanbul Medeniyet Üniversitesi İlim ve Medeniyet Topluluğu İLMET ve İslam İktisadı Araştırma Merkezi İKAM işbirliliğiyle gerçekleştiriliyor.  Atölye kapsamında alanında uzman ve akademisyenler çeşitli temalar çerçevesinde İslam İktisadı’nı tartışacak. Atölye programı güz döneminde 9 hafta boyunca sürecek.  İlk 4 program İKAM Direktörü Dr. Sercan Karadoğan’ın  “İslam İktisadı’nın Kurumları” başlıklı sunumuyla atölyenin ilk teması olarak gerçekleştirilecek. Atölye programı sonraki haftalarda yine alanında uzman farklı isimlerin sunumlarıyla farklı temalarda devam edecek. İslam İktisadı Atölyesi’nin ilk programı ise 5 Kasım’da başlayacak.

Atölye Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecek olup giriş anahtarları ve bağlantıları sunumların olduğu gün atölye whatsapp gruplarında paylaşılacaktır. Bu nedenle katılım formundaki bilgilerin eksiksiz ve hatasız olarak doldurulması önem arz etmektedir.

Atölye çalışmalarına devam zorunluluğu bulunmaktadır. Kayıt olunan atölyelere %80 devam edildiği takdirde katılımcılara “katılım belgesi” takdim edilecektir.

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin Tıklayınız

 

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin Tıklayınız

Benzer Yazılar

Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz

    Mail Bültenimize Abone Olun