Anasayfa Haber Emlak Bank Altın Katılma Hesabını Faaliyete Geçirdi

Emlak Bank Altın Katılma Hesabını Faaliyete Geçirdi

by

Emlak Katılım Bankası, altın katılma hesabını hayata geçirerek, müşterilerine altını bir yatırım aracı olarak kullanma imkanı sağlıyor.

Emlak Bank’tan yapılan açıklamaya göre Emlak Bank, Türkiye’de sürdürülebilir finansman modellerini yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Emlak Bank, Altın Katılma Hesabı ile verdiği hizmetlere bir yenisini ekledi. Bu sayede Emlak Bank, müşterilerine altını bir yatırım aracı olarak kullanma imkanı sağlıyor. Ayrıca Borsa İstanbul Kıymetli Madenler Piyasası üyeliğini de tamamlayan Emlak Bank, Takas Bank altın transfer sistemine üye olarak altın hesapları arasında transfer yapabilen birkaç bankadan biri oldu.

Katılım bankacılığı pazar payını yeni ürünler geliştirerek büyütmeyi hedefleyen Emlak Bank, Cari Hesap Hizmeti ile birlikte Gümüş ve Platin Cari Hesap hizmetlerini de müşterileriyle buluşturdu.

Yeni hizmetleriyle Emlak Bank, ülkede gümüş cari hesap hizmeti sunabilen sayılı, platin cari hesap hizmeti sunabilen iki bankadan birisi oldu.

Emlak Bank müşterileri TL, USD, Avro karşılığında altın, gümüş ve platin alım-satımı işlemlerini de gerçekleştirebiliyor. Emlak Bank, yakın zamanda şubelerinden külçe altın ve gram altın teslim alınması, külçe altın ve gram altınların altın cari hesaplara yatırılabilmesine de olanak sağlayacak çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: https://www.katilimhaber.com/emlakbank-altin-katilma-hesabini-hayata-gecirdi/

Benzer Yazılar

Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz