Aşağıdaki takvimde İslam İktisadı alanındaki çeşitli etkinlikleri görebilir, ilgili etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

INTERNATIONAL CONGRESS OF ISLAMIC ECONOMY, FINANCE AND ETHICS

Aralık 7, 2019 @ 8:00 am - Aralık 8, 2019 @ 5:00 pm

Saygıdeğer Bilim İnsanları;
Sizleri İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB), İslam Kalkınma Bankası (IDB), Türkiye Katılım Bankaları Birliği (TKBB), TÜRGEV, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, INCEIF, Dünya Helal Konseyi, GİMDES, Journal of Emerging Markets (Emerald) ve KSP Journals işbirliği ile 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde Hilton İstanbul Kozyatağı Otel’de düzenlenecek olan INTERNATIONAL CONGRESS OF ISLAMIC ECONOMY, FINANCE AND ETHICS, ISEFE’19 Autumn (www.isefe.org) uluslararası kongremize davet etmekten onur duyuyoruz. Kongremiz dünya çapında pek çok üniversiteden araştırmacılara, yeni fikirleri ve güncel konuları sunma, paylaşma ve tartışma imkânı sağlamaktadır.

Detaylar

Başlangıç:
Aralık 7, 2019 @ 8:00 am
Bitiş:
Aralık 8, 2019 @ 5:00 pm
Etkinlik Kategori:
Website:
http://isefe.org/

Organizatör

İSEFE
Website:
http://isefe.org/

Mekan

İstanbul Hilton Hotel
İstanbul, + Google Haritalar

Sitemizde yayımlanan etkinlik haberleri duyuru maksatlıdır. Etkinlik içerikleri ile ilgili sitemizin herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır.